تعمیرات صندلی ماساژور در محل

تعمیرات صندلی ماساژور

خدمات تعمیر صندلی ماساژور

 

اجازه دهید ما به شما کمک کنیم تا صندلی ماساژور خود را حفظ کنید. ما متخصص صندلی ماساژ هستیم.

تعمیرات تخصصی صندلی ماساژ

آیا صندلی ماساژور دارید که در حال حاضر کار نمی کند؟ آیا نیاز به نصب صندلی ماساژور جدید دارید؟ MCS خدمات تعمیر و نصب صندلی ماساژور حرفه ای را برای مشتریان مسکونی و تجاری ارائه می دهد.

تیم حرفه ای MCS دانش و تجربه نصب و تعمیر صندلی ماساژور را برای اکثر برندها دارد و می تواند در هزینه خرید صندلی ماساژ جدید صرفه جویی کند.

چه صندلی ماساژور شما نیاز به تعمیر کوچک داشته باشد یا مشکل بزرگ‌تری داشته باشد، ما تضمین می‌کنیم که می‌توانیم آن را در محل یا دردفتر خدمات انجام دهیم.

امروز با تکنسین های مورد اعتماد MCS کار کنید! با شماره ۰۹۱۲۸۰۲۰۵۷۷ تماس بگیرید.

تست صندلی ماساژور

با صندلی ماساژور خود با مشکلاتی مواجه هستید که از آن مطمئن نیستید؟ اگر نمی‌دانید مشکل صندلی ماساژ شما چیست، یا فقط می‌خواهید یک چکاپ معمولی روی آن انجام دهید، تیم متخصص ما با ارائه  خدمات تست صندلی ماساژ برتر را تضمین می کند. ما مشکل را با جزئیات تشخیص می‌دهیم، هر جنبه‌ای را عیب‌یابی می‌کنیم تا درک کنیم که چه چیزی خراب است و چگونه باید با آن برخورد کنیم. ما مشکل صندلی ماساژ شما را به طور کامل ارزیابی می کنیم.

قطعات تعمیر صندلی ماساژور

یکی از مشکلات عمده تعمیر صندلی ماساژور عدم وجود قطعات تعمیری برای بسیاری از مدل های قدیمی است. نه تنها شرکت‌ها تولید آنها را متوقف می‌کنند، بلکه خدمات تعمیر نیز از ذخیره آنها جلوگیری می‌کنند. با این حال، MCS تضمین می کند که نیازهای تعمیر صندلی ماساژ شما به طور کامل برآورده شده است. MCS با تعداد زیادی از تولید کنندگان و فروشندگان قطعات در تماس است تا اطمینان حاصل کند که ما به تمام قطعات موجود دسترسی گسترده ای داریم و می توانیم نیازهای شما را برآورده کنیم. ما می توانیم طیف گسترده ای از قطعات را برای مارک های مختلف نصب کنیم.

تعمیر و نگهداری صندلی ماساژور

درست مانند هر دستگاه دیگری، یک صندلی ماساژور نیز باید نگهداری شود تا به خوبی کار کند. MCS می‌تواند یک برنامه نگهداری را مطابق با نیازهای شما به صورت دوسالانه یا سالانه سفارشی کند تا اطمینان حاصل شود که از صندلی ماساژ شما مراقبت می‌شود و طبق استانداردهای سازنده به کار خود ادامه می‌دهد. تولید کنندگان توصیه می کنند هر ۲ سال یکبار سرویس را انجام دهید تا از قابلیت اطمینان طولانی مدت اطمینان حاصل شود.

ما متععهد هستیم :

  • برای تعمیر تجهیزات خود در اولین بار
  • برای ارائه خدمات سریع و کارآمد
  • رفتار حرفه ای و اخلاقی
  • ۱۰۰% رضایت مشتری

برخی از خدمات ما:

  •   تعمیر تمامی برندهای صندلی ماساژور
  • تشخیص و تعمیر صندلی ماساژور
  • خرابی و جابجایی صندلی ماساژور
  • نصب صندلی ماساژور