الپتيكال یا اسكي فضايی

مردم هميشه به دنبال راه حلي براي كاهش وزن خود هستند و دوست دارند هر چه سريعتر با مصرف كردن انرژي به اين خــواسته خود دست پيدا كنند. اگر چه انجام همه نوع  فعاليت ورزشي باعث كاهش چربي بدن مي باشد اما الپتيكال (اسكي فضايي) وسيله اي است كه مي تواند جانشيني مطلوب براي فعاليت هاي ورزشي ديگر باشد.

الپتيكال (اسكي فضايي) دستگاهي است كه عضلات بدن را در برابر تمرينات هوازي (تمرينات طولاني مدت با شدت كم) قــــرار مي دهد، و باعث تقويت سيستم قلبی- تنفسي شما شده و فشار لازم را براي بالا بردن كارايي قلب و ريه ها ايجاد مي كند. علاوه بر ايــــن راهي مناسب براي سوزاندن كالري ها و كم كردن وزن بدن مي باشد تا بدن در وضعيت و آمادگي مطلوب قرار گيرد. 

اصطلاح (Elliptical) در لغت انگليسي به معناي بيضي اي مي باشد كه شكل خاصي به خود گرفته است. الپتيكال اســــامي گوناگوني را به خود اختصاص داده است.
از جمله مي‌توان به تمرين دهنده متــقاطع (cross trainers)، تمرين دهنده ورزشي بيضي شكل (elliptical exercise trainers) و مربي پله (stair master) اشاره كرد. وقتي شما پاهاي خود را بر روي محل مخصوص خود بر روي دستگاه قرار مي دهيد و با دستانتان دستگيره هاي آن را مي گيريد به افزايش قابليت تعــادل شما كمك مي كند.

الپتیکال اين امكان را براي شما فراهم مي كند كه بالا تنه و پايين تنه اي بسيار زيبا داشته باشيد و در واقع تمام قسمت هــاي بدن شما با استفاده روزانه از آن البته با شدت بسيار پايين، سالم و قوي باقي بمانند.
دستگاه تمرين الپتيكال، دستگاهی كاملا مناسب براي رسيدن به آمادگي جسماني مطلوب است.

ايـــن دستگاه تمرين به شما اجـازه مي دهد تا بالاتنه و پايين تنه بدنتان را همزمان تمرين دهيد، به طور مثــال شانه ها، بازوها، سينه، كمر و ران ها، همه را در يك زمان به فعاليت مي اندازد. در حقيقت، اين دستگاه فوايد بسيار زيادي براي تمرين روزانه قلب و عروق شما دارد. استفاده متداوم از الپتيكال ميزان ظرفيت قلب را به سرعت افزايش خواهد داد و همه بدنتان را به فعاليت وا می دارد.
دستگاههاي الپتيكال، بدنتان را هم از لحاظ آمادگي جسماني و هم از لحاظ زيبايي اندام بسيار عالي مي سازند.


هم اکنون چندين نوع از اين دستگاه در تمام شعب شرکت ورزشی راین وجود دارد، اين بدين معني است كه شما براي خريد، بيشتر از يك انتخاب داريد و مي توانيد تصميم بگيرد كه كـــدام يك براي شما متناسب مي بــاشد.شما نيازمند دستگاهي هستيد كه ورزشهاي روزانه را برايتان ميسر سازد و كمك كند تا كه سلامتيتان تضمين گردد. در حقيقت تمرين كردن با الپتيكال فوايد با ارزش بسياري براي شما به وجود مي آورد و اين دستگاه یکی از بهترين محصولات است كه در بازار وجود دارد و پاسخ مناسبي براي مطالباتان در زمينه سلامت مي باشد.

بازدید : 33916
17 تير 1391 ساعت 01:44 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری