اشاره:
در حال حاضر بیشتر و بیشتر مردم می خواهند بدنی خوب و سالم و اندامی مناسب داشته باشند و ..


 
 
 
در حال حاضر بیشتر و بیشتر مردم می خواهند بدنی خوب و سالم و اندامی مناسب داشته باشند و خب آنها سعی می کنند به هر شکلی و حتی با تغییر شیوه زندگی خود آن را به دست آورند. معمولا برای رسیدن به این خواسته ها دو روش پیشنهاد می شود:

•  انجام برنامه رژیم غذایی فشرده
•  رفتن به باشگاه و ورزش بیشتر
 
 
 
هدف از رفتن به باشگاه چیست؟

در واقع، به خاطر ورزش کردن است که همیشه به باشگاه می روید اما مشکل این جا است که اکثرا مشغول هستید و فقط مدت زمان محدودی برای رفتن به باشگاه ورزشی خواهید داشت. پس شما می توانید همان تمرینات را به راحتی و در هر زمانی در خانه انجام دهید. البته، شما می توانید یک اتاق خاص درست کنید و با قرار دادن برخی از تجهیزات ورزشی و تناسب اندام آن را تبدیل به یک باشگاه ورزشی نمایید. اگر شما فکر می کنید که این یک ایده خوب است پس برای تحقق آن، در اسرع وقت اقدام به خرید تجهیزات ورزشی کنید. بدین منظور می توانید به بزرگترین فروشگاه ورزشی شهر خود سر بزنید و تجهیزات ورزشی که دوست دارید را خریداری کنید. برای مثال، می تواند یکی از خریدهای شما دوچرخه ثابت ورزشی باشد. طراحی دوچرخه ورزشی ثابت بسته به استفاده های مختلف متفاوت است (از مدل های کلاسیک گرفته تا مدل های مدرن و یا مسابقه ای)، بنابراین شما می توانید چندین انتخاب داشته باشید.
سعی کنید انتخابتان موردی باشد که استفاده از آن راحت و امن باشد. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با دوچرخه های ورزشی ثابت از طریق اینترنت و سایت های شرکت های بزرگ دستگاه های ورزشی بهترین انتخاب را داشته باشید.


دو نوع دوچرخه که شما می توانید انتخاب کنید:

دوچرخه ایستاده و دوچرخه خوابیده، که اندازه و شکل دوچرخه، آنها را متفاوت می سازد. دوچرخه ایستاده در مقایسه با دوچرخه خوابیده کوچکتر است اما از آنجا که هر دو از انواع دوچرخه ثابت و یا الکترونیکی هستند، دارای موتور و یا سیستم مگنت می باشند. دوچرخه ثابت به طور خاصی طراحی گشته و شبیه به دوچرخه واقعی ساخته شده تا مردم با استفاده از آن همان حس دوچرخه واقعی در فضای باز را داشته باشند. شما می توانید از این نوع دوچرخه زمانی که هوا بارانی یا برفی است استفاده کنید. همچنین برای افرادی که می خواهند بدنی سالم و خوب داشته باشند به خصوص آنهایی که به شکل لگن و ران خود اهمیت می دهند بهترین انتخاب می باشد. حتی می توانید دوچرخه سواری با دوچرخه ثابت را به عنوان ورزش اصلی خود انتخاب کنید.

علاوه براین، دوچرخه ورزشی ثابت برای سیستم قلبی و تنفسی نیز مفید است. مزیت دیگر استفاده از دوچرخه ثابت این است که شما می توانید سطح ورزش خود را بر اساس قدرت خود مدیریت کنید؛ و از آنجا که همانند سایر دستگاه های ورزشی (مثل تردمیل و الپتیکال)، از جمله دستگاه های الکترونیکی است، برنامه های تمرینی متفاوت دارد و خب شما به راحتی علاوه بر تنظیمات متفاوت می توانید مدیریت کاملی بر ورزش خود داشته باشید.
در حال حاضر، برای استفاده راحت تر شما از دوچرخه ثابت، آخرین فن آوری ها به کار گرفته می شود که به عنوان مثال شما می توانید برای راحتی هنگام ورزش از دسته هایی که در کنار دوچرخه های ثابت نشسته وجود دارد استفاده نمایید. چیزی که در دوچرخه ثابت مهم است تعیین سطح دشواری در هنگام استفاده، پدال ترمز و پدال مقاومت است. البته، شما باید برای پیدا کردن دوچرخه ثابت قیمت را هم مد نظر قرار بدهید که خوشبختانه قیمت اکثر دوچرخه های ثابت مقرون به صرفه است. از دیگر ویژگی های دوچرخه های ثابت علاوه بر استفاده ساده و آسان، راحتی در انجام چندین فعالیت در هنگام استفاده است از جمله مطالعه کتاب، روزنامه و مجله یا تماشای تلویزیون. به شما پیشنهاد می کنیم ورزش خود را به طور منظم انجام دهید تا حداکثر نتیجه را به دست آورید. اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و یا به دنبال نوع خاصی از دوچرخه ورزشی ثابت هستید، می توانید سری به قسمت دوچرخه های ورزشی ثابت سایت شرکت ورزشی راین بزنید و با انواع دوچرخه های ورزشی آشنا شوید.


 منبع: ترجمه اختصاصی از www.isdaryanto.com

 
بازدید : 10597
28 خرداد 1391 ساعت 02:45 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری